Biz Kimiz


HAKKIMIZDA


TOPTAN VE PERAKENDE BEYAZ EŞYA İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Beyazgo sektörün en köklü kuruluşları arasındadır. Çeyrek asırı aşkın tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ve güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Daima tüketici haklarına saygılıyız. Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Beyaz eşya sektöründe kazandığımız güven ve tecrübeyi uzun yıllar devam ettirmek gayretindeyiz. Müşterilerimizin güvenine her zaman layık olmaya çalışıyoruz.

Beyazgo Dayanıklı Tüketim Malları Toptan ve Perakende Ürün Satışı

Firmamız uzun yıllardır dayanıklı tüketim malları grubunda bir çok köklü markaya ait çeşitli modellerdeki ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Toptan ve perakande olarak beyaz eşya, elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri ve küçük ev aletleri satışlarında geniş bir ürün gamı ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya ürün grupları arasında buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın ve ocaklar, davlumbazlar, derin dondurucularda ihtiyacınıza uygun bir ürünü uygun fiyatlarla mağazamızda bulabilirsiniz.

Firmamız her evin ihtiyacı olan, olmazsa olmaz tüm bu ürünlerde garantili olarak uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmamız Isıtma ve soğutma sistemleri ürün gruplarında, Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli isimlerinden olan AIRFEL markasına ait Marmara Bölge Distribütörü olmayı başarmıştır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım